Blog

Technowood Münih’te Düzenlenen Iconic Awards Ödül Töreni’nde Birincilik Ödülünü Teslim aldı!

 

Alman Tasarım Konseyi tarafından düzenlenen Iconic Awards 2019 yarışması kapsamında 5 ana kategoriye katılım gösteren yarışmacılara, bu kategorilere ek olarak ‘Tüm Kategorilerin Ötesinde’ olarak tanımladığı İnovatif Malzeme kategorisinde birincilik ödülüne layık görülen Technowood’un Genel Müdürü Emre Alaz, Münih’te düzenlenen törende birincilik ödülünü teslim aldı. Iconic Awards yarışmasından aldığı birincilik ödülü ile başarılarına bir yenisini daha ekleyen Technowood, tecrübesi ve yenilikçi vizyonuyla ahşap sektörünü bir sonraki seviyeye taşıyor!


Dünyaca Ünlü Yıldızların Arasında Bir Türk Firması!

Her yıl mimari ve tasarım alanlarında en iyileri ödüllendiren Iconic Awards 2019 Yarışması’nın ödül töreni, dünyanın önde gelen tasarım, markalaşma ve inovasyon sektörlerinde iletişim ve bilgi aktarımı uzmanlık merkezlerinden biri olan Alman Tasarım Konseyi sponsorluğunda 7 Ekim 2019’da EXPO Real Fuarı dahilinde Münih’teki Pinakothek der Moderne’de gerçekleştirildi. Aralarında David Chipperfield Architects ve Snarkitecture gibi uluslararası büyük prestije sahip firmalar bulunan ödül sahiplerine ödülleri takdim edildi. ‘İnovatif Malzeme’ kategorisinde yenilikçi üretim teknolojisi ve çevre dostu tasarıma sahip ‘ALUSIDING’ ürünüyle rakiplerini geride bırakarak birincilik ödülüne layık görülen Technowood adına ödülü Technowood Genel Müdürü Emre Alaz teslim aldı.

  


Technowood Ahşap Sektöründeki Prestijine Prestij Katmaya Devam Ediyor!

Bugüne kadar 20’den fazla ülkede farklı ölçekte ve fonksiyonda mimari yapılara ahşabın teknolojik halini sunan ve sektörünün öncüsü haline gelen Technowood, Iconic Awards 2019: Inovatif Mimarlık yarışmasında elde ettiği birincilik ile dünya çapında mimari ve tasarım alanında faaliyet gösteren en iyi firmaların arasında yer alarak prestijine prestij katmaya devam ediyor. Güncel teknolojileri yenilikçilik anlayışı ile harmanlayarak kullanıcıya ahşabın teknolojik halini sunan Technowood’un başarılarına bir yenisini daha ekleyerek aldığı Iconic Awards ödülü, firmanın yapı sektörüne sunduğu vizyonun başarısını gözler önüne seriyor.